Rooster

Ga naar huidige maand
april 2017

Datum Vaardienst Bardienst Activiteit
donderdag 27 april Gerald Janny & Reinhard Opening van het seizoen 15:00 uur
vrijdag 28 april Hans Thijs
zondag 30 april John Esmé Jeugdtraining
Selectie-B 10:30: Thijs, Jan L, fam Halmos
Selectie-C 12:30: Jan Bloemert, Erika, fam Polderman

mei 2017

Datum Vaardienst Bardienst Activiteit
dinsdag 2 mei Jan Lieben Thijs
donderdag 4 mei Hein Annemarie
vrijdag 5 mei Suzan Janny & Olga
zondag 7 mei Geertjan Marhenka Jeugdtraining:
Selectie-A 08:00: Jac, Ard, Astrid
Selectie-B 11:00: Thijs, Frank, fam de Vries
Selectie-C 13:00: Jan Bloemert, Lieke & Matthijs, fam Dik
dinsdag 9 mei Ard Bas
donderdag 11 mei John Reinhard
vrijdag 12 mei Thijs JWdV Groep 16:30-17:30
vrijdag 12 mei DJ Janny
zondag 14 mei Geertjan Marhenka Jeugdtraining:
Selectie-A 08:00: Jac, Ard, Astrid
Selectie-B 11:00: Gerald & JWdV, Frank, fam Lieben
Selectie-C 13:00: Jan Bloemert, Suzan, fam Polderman
maandag 15 mei Hans Astrid Groep 18:30-21:00
dinsdag 16 mei Jan Lieben Reinhard
donderdag 18 mei John Marhenka
vrijdag 19 mei Jac Olga
zondag 21 mei Gerald Esmé & Olga & Reinhard Rookie WSCP
dinsdag 23 mei Suzan Thijs
donderdag 25 mei Ard nvt Groep intern 09:30-12:00
donderdag 25 mei GJ nvt Groep intern 13:00-17:00
donderdag 25 mei Rob ?
vrijdag 26 mei DJ Reinhard
zaterdag 27 mei Gerald & Thijs Janny & Rika Sporthopper 09:00-16:00
zaterdag 27 mei DJ nvt Groep intern 18:00-21:00
zondag 28 mei Geertjan Marhenka Jeugdtraining:
Selectie-A 08:00: Jac, Ard, Astrid
Selectie-B 11:00: Gerald & JWdV, Jan L, fam Halmos
Selectie-C 13:00: Hans, DJ, fam Dik
maandag 29 mei Olga Astrid Groep 18:30-21:00
dinsdag 30 mei Jan Lieben ?

juni 2017

Datum Vaardienst Bardienst Activiteit
donderdag 1 juni Hein Annemarie
vrijdag 2 juni Rika Thijs Groep 16:30-17:30
vrijdag 2 juni Rika Thijs Groep 17:45-18:15
vrijdag 2 juni Hans Janny
zondag 4 juni Hans Thijs
dinsdag 6 juni DJ Astrid
woensdag 7 juni Thijs Erika Groep 19:00-21:00
donderdag 8 juni Hein Astrid (ovb)
vrijdag 9 juni Pim Olga
zaterdag 10 juni Ard nvt Groep intern 17:00-19:00
zondag 11 juni Geertjan & Thijs Marhenka & Reinhard Open dag 2017 NWWB (10:00-17:00)
maandag 12 juni Thijs (Erika) Groep 17:30-18:15
maandag 12 juni Olga Erika Groep 18:30-21:00
dinsdag 13 juni Hans Astrid
woensdag 14 juni Rika Thijs Gebouw 09:30-14:00
Boot 14:00-16:00
woensdag 14 juni nvt nvt 19:00-21:00
vrijdag 16 juni nvt Erika Gebouw verhuur 16:30-17:30(18:00)
vrijdag 16 juni Daan Janny
zaterdag 17 juni DJ/JW DJ/JW Groep intern 11:00-13:00
zaterdag 17 juni Frank Erika Groep 13:30-15:00
zaterdag 17 juni nvt Erika Groep 15:00-21:00
zondag 18 juni Remco

Esmé

Cluburen
Jeugdtraining:
Selectie-B 10:30: JWdV, Jan L, fam de Vries
maandag 19 juni Hans Reinhard Groep 12:00-16:00
maandag 19 juni Frank Erika Groep 18:30-21:00
dinsdag 20 juni Lieke Lieke Groep intern 15:00-16:00
dinsdag 20 juni Ard nvt Groep intern 17:30-18:30
dinsdag 20 juni Ard Reinhard Cluburen
woensdag 21 juni Lieke Lieke Groep intern 11:00-12:00
woensdag 21 juni JW JW Groep intern 20:00-21:00
donderdag 22 juni DJ Reinhard Groep 14:30-16:30
donderdag 22 juni Ard nvt Groep intern 17:30-18:30
donderdag 22 juni John Marhenka Cluburen
vrijdag 23 juni Suzan Janny Cluburen
zaterdag 24 juni Geertjan Marhenka Groep 16:30-18:00
zondag 25 juni Pim Janny Cluburen
Jeugdtraining:
Selectie-B 10:30: JWdV, Frank, fam Lieben
Selectie-C 12:30: DJ, Erika, fam Dik
maandag 26 juni Rika Thijs Groep 18:30-19:30(-20:00)
dinsdag 27 juni Ard Simon Cluburen
donderdag 29 juni Hein Annemarie Cluburen
vrijdag 30 juni Jan Willem Reinhard Cluburen

juli 2017

Datum Vaardienst Bardienst Activiteit
zaterdag 1 juli Rika Thijs Groep 11:30-13:00
zaterdag 1 juli Rika Thijs Groep 13:00-14:30
zaterdag 1 juli Ard,Hein,DJ,Jan Erika Groep intern 15:00-21:00
zondag 2 juli Hans Petra Cluburen
Jeugdtraining:
Selectie-B 10:30: JWdV, Jan L, fam Halmos
Selectie-C 12:30: Thijs, Jan L, fam Polderman
dinsdag 4 juli Nvt Lieke Groep intern 15:00-16:00
dinsdag 4 juli DJ Astrid Cluburen
donderdag 6 juli Suzan Marjolein Cluburen
vrijdag 7 juli Ard Nvt Groep intern 15:00-16:00
vrijdag 7 juli Rika Thijs Groep 16:00-17:30
vrijdag 7 juli Rika Thijs Groep 17:30-18:30
vrijdag 7 juli Hans Janny Cluburen
zaterdag 8 juli Hein / GJ Nvt Groep Intern 14:00-18:00
zaterdag 8 juli Gerald Nvt Groep intern 18:00-22:00
zondag 9 juli Geertjan Marhenka Cluburen
Jeugdtraining:
Selectie-A 08:00: Jac, Frank, Astrid
Selectie-B 11:00: JWdV, Matthijs, fam de Vries
Selectie-C 13:00: Gerald, Suzan, fam Dik
maandag 10 juli Hans Erika Groep 18:30-21:00
dinsdag 11 juli Jac Reinhard Groep 16:30-18:30
dinsdag 11 juli Jan Lieben Astrid Cluburen
woensdag 12 juli Rika Erika Groep 15:00-16:00
donderdag 13 juli Frank Erika Groep 15:00-18:30
donderdag 13 juli Jan Willem de Boer Astrid Cluburen
vrijdag 14 juli Rika Thijs Groep 10:00-13:00
vrijdag 14 juli Rika Thijs Geannuleerd door slechtweer Groep 13:30-14:30
vrijdag 14 juli Pim Olga Cluburen
zaterdag 15 juli Frank Erika Groep 14:30-15:30
zaterdag 15 juli Frank Erika Groep 15:30-16:30
zondag 16 juli Geertjan Esmé Cluburen
Jeugdtraining:
Selectie-A 08:00: Jac, Ard, Astrid
Selectie-B 11:00: JWdV, Frank, fam Lieben
Selectie-C 13:00: Jan Bloemert, Matthijs, fam Polderman
maandag 17 juli Frank Erika Groep 9:15-10:45
maandag 17 juli Frank Astrid Groep 18:30-21:00
dinsdag 18 juli Lieke ? Groep intern 10:00-12:00
dinsdag 18 juli Ard Petra Cluburen
woensdag 19 juli Gerald Agnes Groep 15:00-17:00
woensdag 19 juli Ard Petra Groep intern 17:00-23:00 (gebouw 23:00)
donderdag 20 juli Hein Annemarie Cluburen
vrijdag 21 juli Rob Ria Groep 16:00-17:00
vrijdag 21 juli DJ Petra Cluburen
zaterdag 22 juli Geertjan Marhenka Groep 13:00-17:00
zaterdag 22 juli Geertjan Nvt Groep intern 17:30-21:00
zondag 23 juli DJ Thijs Cluburen
dinsdag 25 juli Suzan Reinhard Cluburen
woensdag 26 juli Thijs Rika Groep 19:00-21:00
donderdag 27 juli Suzan Marjolein Cluburen
vrijdag 28 juli Thijs Olga Cluburen
zondag 30 juli Daan Simon Cluburen

augustus 2017

Datum Vaardienst Bardienst Activiteit
dinsdag 1 augustus Thijs Simon Cluburen
donderdag 3 augustus Hein Annemarie Cluburen
vrijdag 4 augustus Pim Reinhard Cluburen
zondag 6 augustus Geertjan Marhenka Cluburen
maandag 7 augustus Frank ? Groep intern 13:00-15:00
dinsdag 8 augustus Suzan ? Cluburen
donderdag 10 augustus Suzan Nvt Groep intern 16:00-18:30
donderdag 10 augustus John Reinhard Cluburen
vrijdag 11 augustus Hans ? Cluburen
zondag 13 augustus Daan Olga Cluburen
maandag 14 augustus Hans Astrid Groep 18:30-21:00
dinsdag 15 augustus Thijs Simon Cluburen
donderdag 17 augustus Hein Annemarie Cluburen
vrijdag 18 augustus Gerald ? Cluburen
zaterdag 19 augustus Hein Annemarie Groep 17:00-20:00
zondag 20 augustus John Thijs Cluburen
dinsdag 22 augustus Jan Lieben Astrid Cluburen
woensdag 23 augustus Nvt Astrid Groep intern 14:00-16:00
donderdag 24 augustus Suzan ? Groep intern 16:00-18:30
donderdag 24 augustus Jac Renee Cluburen
vrijdag 25 augustus Olga Reinhard Cluburen
zaterdag 26 augustus Rika Thijs Groep 15:30-16:30
zondag 27 augustus Remco Olga Cluburen
Jeugdtraining:
Selectie-B 10:30: JWdV, Jan L, fam Halmos
Selectie-C 12:30: JWdV, Suzan, fam Dik
dinsdag 29 augustus Rika Thijs Groep 17:15-18:15
dinsdag 29 augustus JWdV / Suzan ? Cluburen
woensdag 30 augustus Rika Simon Groep intern 18:00-21:00
donderdag 31 augustus Jan Willem de Boer Astrid Cluburen


september 2017

Datum Vaardienst Bardienst Activiteit
vrijdag 1 september Hans Olga Cluburen
zaterdag 2 september Jan Bl Erika Groep intern 9:00-17:00
zondag 3 september Pim Esmé Cluburen
Jeugdtraining:
Selectie-B 10:30: JWdV, Gerald, fam de Vries
Selectie-C 12:30: John, Erika, fam Polderman
dinsdag 5 september Ard Janny Cluburen
woensdag 6 september Jan Willem de V. Janny Groep 15:00-18:00
donderdag 7 september Jan B. Erika/Reinhard Groep 09:00-16:00
donderdag 7 september Jan Willem de B. Marjolein Cluburen
vrijdag 8 september Remco Reinhard Cluburen
zondag 10 september Daan Simon Cluburen
dinsdag 12 september Frank Astrid Cluburen
donderdag 14 september John Marjolein Cluburen
vrijdag 15 september Gerald Janny Cluburen
zaterdag 16 september ? ? Groep 16:00-17:00
zondag 17 september JWdV Janny Cluburen
Jeugdtraining:
Selectie-B 10:30: JWdV, Jan L, fam Lieben
Selectie-C 12:30: Remco, DJ, fam Dik
dinsdag 19 september DJ Reinhard Cluburen
donderdag 21 september Hein Marjolein Cluburen
vrijdag 22 september Suzan Mark Groep 17:00-18:00
vrijdag 22 september Suzan ? Cluburen
zaterdag 23 september Frank ? Groep 16:30-17:30
zondag 24 september Gerald & Hans Thijs Clubkampioenschappen
dinsdag 26 september Ard Simon Cluburen
donderdag 28 september Jac Reinhard Cluburen
vrijdag 29 september Hans Janny Cluburen

oktober 2017

Datum Vaardienst Bardienst Activiteit
zondag 1 oktober Hein Annemarie Groep 13:00-15:00
zondag 1 oktober Pim/Geertjan Simon/Marhenka Cluburen – Biermasters – afsluiting seizoen
dinsdag 3 oktober Jan Lieben ? Cluburen
donderdag 5 oktober Jac Marjolein Cluburen
vrijdag 6 oktober Jac Olga Cluburen

Comments are closed.