Agenda

Jaaragenda 2019

Maart                                    Droogtraining; Zie separate lijst onder

Maart              14                  Bestuursvergadering 20.00 van Bergen

Maart              22-24             opleidingsweekend instructeurs en jury vanuit NWWB

April                6 en 13          doe-, klus- en schoonmaakdag vanaf 9 uur

April                                       Boeienbaan erin (Rob).

April                2                     Bestuursvergadering 20 hr

April                5                     NWWB ALV

April                14                   Boot te water plus instructie plus ALV 15-16 en 16-18

April                27                   Bootinstructie hernieuwd (14 hr)+opening seizoen (15hr)

Mei                 12                    Rookie WSCP

Mei                 14                    Bestuursvergadering 20 hr

Mei                                        Sporthopper

Mei                                        Sportpret

Juni                4                     Bestuursvergadering 20 hr

Juni                8-9-10            Training  Yves “Coyote” Saintviteux/Jan Bloemert en BBQ.

Juni                16                   NWWB Nationale waterski en wakeboard-dag

Juli                 9                     Bestuursveragdering 20 hr

Juli                 13/14              NK

Juli                 15-19              Jodi Fisher op Rooye plas

Juli                 22-24              Jodi Fisher bij de WSCP/Variaski

September    3                      Bestuursvergadering 20 hr

September    8                     Clubkampioenschappen

September    28/29              Benelux Kampioenschap

Oktober          6                     Afsluiting seizoen met Biermasters

November     22                    Bestuurseten

Jan 2020       5                     Nieuwjaarsduik

Trainingen droog 15-16 uur bij fam. van Bergen:

10 maart kick-off half uur van te voren.

17, 24, 31 maart en 7 en 13 april

Data jeugdtraining

A training telt 6 trainingen
B training telt 12 trainingen waarvan er 10 gevolgd kunnen worden – volg je 12 trainingen dan betaal je 2 trainingen van je tienkaart

VAN  8.00 – 11.00 uur   11.00 – 14.00 uur (uitloop tot 15.00 uur)

 

28-4    A NIET           B WEL(1)

5-5      A NIET           B WEL(2)

12-5    ROOKIE bij WSCP

19-5   A NIET            B WEL(3)

26-5   A NIET            B WEL(4)

2-6      A NIET           B WEL(5)

9-6      trainer COYOTTE bij WSCP

15(!)-6 A WEL(1)      B WEL(6)

23-6    A WEL(2)      B WEL(7)

30-6    A W EL(3)     B WEL(8)

7-7      A WEL(4)      B WEL(9)

14-7    NK

1-9     A WEL(5)       B WEL(10)

8-9   CLUBKAMPIOENSCHAPPEN WSCP

15-9   A NIET            B WEL(11)

22-9   A WEL(6)       B WEL(12)

29-9  BENELUX

Selectietrainingen op Handel

Mei             19

Mei             25/26

Juni             16

Aantal belangrijke wedstrijden/trainingen

1+ 2 juni                                magic cup grez sur loing (nemours)

8-9-10 juni                           Coyotte WSCP

13/14  juli                              NK

15 tm 19 juli                         Jodi Rooye Plas

22-23-24 juli                         Jodi Varia

10/11 August                       Vinneys cup

27-31 augustus                  E&A u14 u17 Roquebrune

14 september                    Herenlaak Belgie

28/29 sept                          Benelux

Comments are closed.