Rooster

Ga naar huidige maand

April 2019

Datum Vaardienst Bardienst Activiteit
zaterdag 27 april Gerald Tjitske  
zondag 28 april Geertjan Annelies O Jeugdtraining: JW de Vries & JanL
dinsdag 30 april Hein Marhenka  


Mei 2019

donderdag 2 mei Thijs Ingelis  
vrijdag 3 mei Thijs Ingelis  
zondag 5 mei Rika Thijs Jeugdtraining: JW de Vries & JanL
dinsdag 7 mei Hein Annemarie  
donderdag 9 mei JW de Boer Reinhard  
vrijdag 10 mei DJ Janny  
zaterdag 11 mei     Groep 1200-1300
zondag 12 mei Jan Bloemert/GJ Ingelis Rookie
dinsdag 14 mei Jan L Frank  
donderdag 16 mei Frank Reinhard  
vrijdag 17 mei JW de Vries Gijs  
zondag 19 mei Rob Marhenka Jeugdtraining: JW de Vries & Suzan
maandag 20 mei     Groep 1800-2100
dinsdag 21 mei Ard Astrid  
donderdag 23 mei Hans Simon  
vrijdag 24 mei Gerald Tjitske  
zondag 26 mei Rika Thijs Jeugdtraining: JW de Vries & JanL
dinsdag 28 mei Jan L Reinhard  
donderdag 30 mei Daan Simon  
vrijdag 31 mei     Groep 1200-1300
vrijdag 31 mei DJ Olga  

Juni 2019

zondag 2 juni Daan Erika Jeugdtraining: JW de Vries & Suzan
dinsdag 4 juni Hein Annemarie  
donderdag 6 juni JW de Boer Reinhard  
vrijdag 7 juni JW de Vries Janny  
zaterdag 8 juni     Training Coyote en BBQ
zondag 9 juni Geertjan Reinhard Training Coyote
maandag 10 juni     Training Coyote
dinsdag 11 juni Frank Astrid  
donderdag 13 juni Hans Esmé  
vrijdag 14 juni Rika Thijs  
zondag 16 juni Geertjan Simon NWWB Open dag WSCP
dinsdag 18 juni Ard Astrid  
donderdag 20 juni Pim Ingelis  
vrijdag 21 juni Gerald Tjitske  
zondag 23 juni Geertjan Erika Jeugdtraining: Jac & Ard
Jeugdtraining: JW de Vries & JanL
dinsdag 25 juni Hein Annemarie  
donderdag 27 juni JW de Boer Reinhard  
vrijdag 28 juni Daan Astrid  
zondag 30 juni Geertjan Erika Jeugdtraining: Jac & Ard
JW de Vries & Suzan

Juli 2019

dinsdag 2 juli Jan L Marjolien  
donderdag 4 juli Suzan Esmé  
vrijdag 5 juli Daan Olga  
zondag 7 juli Daan Annelies O Jeugdtraining: Jac & Ard
Jeugdtraining: JW de Vries & Suzan
dinsdag 9 juli Hein Annemarie  
donderdag 11 juli Pim Simon  
vrijdag 12 juli Hans Janny  
zondag 14 juli Gerald Tjitske NK
dinsdag 16 juli Suzan Erika  
donderdag 18 juli Jac Simon  
vrijdag 19 juli Hans    
zondag 21 juli Hans Annelies O  
maandag 22 juli     Training Jodi Fisher
dinsdag 23 juli Hein Annemarie Training Jodi Fisher
woensdag 24 juli     Training Jodi Fisher
donderdag 25 juli JW de Boer Reinhard  
vrijdag 26 juli Frank Gijs  
zondag 28 juli Geertjan Esmé  
dinsdag 30 juli Ard Marhenka  

Augustus 2019

donderdag 1 augustus Jac Thijs  
vrijdag 2 augustus Daan    
zondag 4 augustus Rika Erika  
dinsdag 6 augustus Hein Annemarie  
donderdag 8 augustus Pim Reinhard  
vrijdag 9 augustus Suzan Olga  
zondag 11 augustus JW de Boer Simon  
dinsdag 13 augustus Geertjan Reinhard  
donderdag 15 augustus Rika Thijs  
vrijdag 16 augustus JW de Vries Janny  
zondag 18 augustus Hans Tjitske  
dinsdag 20 augustus Hein Annemarie  
donderdag 22 augustus Jac    
vrijdag 23 augustus DJ Frank  
zondag 25 augustus Hans Thijs  
dinsdag 27 augustus Jan L Reinhard  
donderdag 29 augustus DJ Esmé  
vrijdag 30 augustus Daan Simon  

September 2019

zondag 1 september Rika Marnix Jeugdtraining: Jac & Ard
Jeugdtraining: JW de Vries & JanL
dinsdag 3 september Hein Annemarie  
donderdag 5 september JW de Boer Ingelis  
vrijdag 6 september JW de Vries Janny  
zondag 8 september Geertjan Tjitske WSCP kampioenschappen
dinsdag 10 september Jan L Astrid  
donderdag 12 september Pim Marjolien  
vrijdag 13 september DJ Olga  
zondag 15 september Gerald Esmé Jeugdtraining: JW de Vries & Suzan
dinsdag 17 september Ard Marnix  
donderdag 19 september Frank Simon  
vrijdag 20 september Hans Erika  
zondag 22 september Frank Annelies O Jeugdtraining: Jac & Ard
JW de Vries & JanL
dinsdag 24 september Suzan Astrid  
donderdag 26 september Rika Thijs  
vrijdag 27 september DJ Simon  
zondag 29 september Jac Esmé  

Oktober 2019

dinsdag 1 oktober Ard Marhenka  
donderdag 3 oktober JW de Boer Marjolien  
vrijdag 4 oktober Daan Frank  
zondag 6 oktober Gerald Tjitske Biermasters
dinsdag 8 oktober Jan L Annemarie  
donderdag 10 oktober Hans Esmé  
vrijdag 11 oktober DJ Olga  
zondag 13 oktober Suzan Astrid  

Comments are closed.